Zabiegi oczyszczające

W Naszym gabinecie liczy się jakość zabiegu, która zawsze jest na najwyższym poziomie.

Peeling kawitacyjny

To oczyszczanie skóry bardzo delikatne przy użyciu ultradźwięków (może być wykonane nawet przy cerze naczynkowej). Przy pomocy kawitacji pozbywamy się w skuteczny sposób zaskórników i wągrów. Aby oczyszczanie było skuteczne zabieg należy wykonać w serii zabiegowej.

Oczyszczanie manualne

Zabieg popularny wśród klientów. Odpowiednie przygotowanie skóry oraz umiejętne wykonanie zabiegu zapobiega powstaniu nowych zanieczyszczeń i przywróceniem prawidłowego funkcjonowania skóry. W czasie zabiegu skutecznie pozbędziesz się prosówek/ zaskórników zamkniętych.

Acid Fiusion 3.0 Bielenda

Zabieg nowej generacji przebudowujący skórę. Innowacyjne połączenie kwasu azalainowego, salicylowego oraz migdałowego skutecznie niweluje przebarwienia pozapalne, wyrównuje koloryt skóry, niweluje drobne zmarszczki i nierówności struktury skóry, reguluje nadmierne wydzielanie sebum i ogranicza ilość ognisk zapalnych podczas trądziku.

Zabieg zaleca się wykonac w serii zabiegowej.

Reti-Power2 VC Bielenda

Zabieg do każdego rodzaju skóry (poza bardzo wrażliwą), szczególnie dojrzałej, dotknietej przebarwieniami i/lub tradzikiem. Do  skór o nierównej powierzchni, z bliznami potrądzikowymi, drobnymi zmarszczkami. Dzięki połączeniu retinolu i witaminy C osiągamy: wygładzenie skóry, redukcję niedoskonałosci, ograniczenie ilości zmian
zapalnych, poprawienie elastyczności i jedrności skóry, rozjaśnienie przebarwień oraz poprawę kolorytu skóry.

Eksfoliacja Medi Express YONELLE

Zabiegi MEDI EXPRESS to przełom w złuszczaniu skóry kwasami.
Zabiegi dające efekt "nowej skóry" są polecane do każdego rodzaju cery łącznie z delikatną i wrażliwą, a ich stosowanie jest bezpieczne przez cały rok.

Contra Sebum Yonelle

Zabieg przeciwłojotokowy, z kwasem szikimowym i witaminą C, do cery mieszanej, tłustej, grubej. Doskonale oczyszcza i matuje skórę, rewelacyjnie wygładza jej powierzchnię i redukuje widoczność rozszerzonych porów. Reguluje pracę gruczołów łojowych, złuszcza martwe komórki naskórka i stymuluje powstawanie nowych. Nawilża, rozjaśnia i wyrównuje koloryt cery, nadaje jej świeży wygląd.

Contra Age Yonelle

Zabieg przeciw starzeniu się skóry, z kwasem hialuronowym i glikolowym, do każdego typu cery. Rewelacyjnie wygładza, odświeża i rozświetla skórę, wielopoziomowo nawilża ją za pomocą kwasu hialuronowego o trzech wielkościach cząsteczek oraz trehalozy i mocznika. Stymuluje cykl odnowy komórkowej oraz syntezę białek podporowych skóry. Cera staje się bardziej jędrna i elastyczna.

Detox treatment Klapp

Zabieg do każdego rodzaju skóry (poza bardzo wrażliwą). Po zabiegu skóra jest przyjemnie napięta o rozświetlonym kolorycie i ukojeniem stanów zapalnych. Zabieg zmniejsza rumień i łuszczenie się naskórka oraz neutralizuje zanieczyszczenia na poziomie komórkowym. 

Gabinet Kosmetyczny
Bellart

ul.Armii Krajowej 7 lok 1

1. piętro
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
668 422 575


Umów się teraz