Podologia

W Naszym gabinecie liczy się jakość zabiegu, która zawsze jest na najwyższym poziomie.

...bo stopy noszą nas do końca życia.

Podstawowy Zabieg Podologiczny

Podstawowy zabieg podologiczny polega na usunięciu zrogowaceń naskórka, obcięciu i oszlifowaniu paznokci, prawidłowym opracowaniu wałów paznokciowych oraz aplikacji odpowiednio dobranego preparatu. Zabieg wykonywany jest bez tradycyjnej kąpieli stóp ale z zastosowaniem najnowszych metod podologicznych.

Usuwanie brodawek

Usuwanie brodawek wirusowych jest trudne. Terapia trwa jakiś czas i należy liczyć się z conajmniej kilkoma wizytami. Dość często wymaga to współpracy zarówno ze strony podolog-klient jak i konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu (zwłaszcza w przypadku dzieci zarażonych brodawkami) lub dermatologiem.

W czasie terapii m.in. kontrolujemy skórę mikrokamerą czy nie ma nawrotów i innych ognisk choroby

Wrastające paznokcie

W przypadku wrastających, wkręcających się paznokci lub w czasie regeneracji po urazach mechanicznych paznokcistosuje się na paznokcie klamry ortonykcyjne.
Rodzaj klamry dobiera specjalista w zależności od stanów wałów paznokciowych, chorób współistniejących oraz stanu samej płytki paznokciowej.

To co istotne z punktu terapii klamrami jedna wizyta nie wystarcza by pozbyć się problemu, jest to cały proces polegający na systematycznym kontrolowaniu w gabinecie oraz stosowaniu się do zaleceń domowych.

Podologia/Kosmetologia

ul.Armii Krajowej 7 lok 1

1. piętro wejście od tyłu Siłowni SezamGym
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
tel. 668 422 575 

 

Umów się teraz