Kosmetologia terapeutyczna

Zabiegi dedykowane osobom z aktywnym trądzikiem różowatym, toczniem rumieniowym, atopowym zapaleniem skóry (AZS), łuszczycą, chorobami autoimmunologicznymi, chorym onkologicznie, w ciąży lub w trakcie karmienia piersią.

EstGen Sensitive Therapy

Zabieg oparty na działaniu białek immunomodelujących.

Zastosowanie unikalnych białek w jednej procedurze zabiegowej pozwala podczas wizyty w gabinecie kosmetologicznym łagodzi: stany alergiczne skóry, stany zapalne, egzemę i zmiany trądzikowe, łuszczycę, normalizuje procesy gojenia uszkodzonego naskórka i głebszych uszkodzeń. Zastosowanie białek immonomedelujących oparte jest w 100% na procesach naturalnie zachodzących w skórze.

Canabis Therapy Arkana

Wyjątkowo delikatny zabieg naprawczy z Konopii

Przeznaczony dla cer nadreaktywnych, wrażliwych i zestresowanych.

Jest cudownym wsparciem pielęgnacyjnym kuracji dermatologicznych podczas leczenia atopii, egzemy, łuszczycy i skór diabetyków. Rewelacyjny dla osób podczas leczenia onkologicznego.

Naturalna kuracja naprawcza opierająca się na kannabidiolu, oleje konopnym i oleju makowym.

Microbiom Pro Care Bielenda

Zabieg nawilżająco-ochronny dla skóry twarzy.

Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom kosmetycznym naprawiane są funkcje ochronne skóry. Cera jest lepiej nawilżona, podrażnienia są złagodzone oraz nastęuje odbudowa mikrobioty skórnej np. po kuracjach lekami,kwasami, po opalaniu ale i wynikającej z narażenia na smog.

Contra Dry Yonelle

Zabieg odżywczy do skóry suchej, podrażnionej. Idealny do skóry przesuszonej, szorstkiej, skłonnej do łuszczenia się, z odczuwalnym dyskomfortem „ściągania” i brakiem elastyczności.

Łagodzi objawy podrażnień, czy np. długotrwałą podróżą, przebywaniem w klimatyzowanych pokojach lub narażeniem na niekorzystne działanie czynników klimatycznych tj. wiatr,słona woda. Zabieg przywraca skórze poczucie komfortu, wygładza oraz doskonale nawilża.

Podologia/Kosmetologia

ul.Armii Krajowej 7 lok 1

1. piętro wejście od tyłu Siłowni SezamGym
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
tel. 668 422 575 

 

Umów się teraz