Kosmetologia terapeutyczna

W Naszym gabinecie liczy się jakość zabiegu, która zawsze jest na najwyższym poziomie.

Canabis Therapy Arkana

Wyjątkowo delikatny zabieg naprawczy z Konopii

Przeznaczony dla cer nadreaktywnych, wrażliwych i zestresowanych.

Jest cudownym wsparciem pielęgnacyjnym kuracji dermatologicznych podczas leczenia atopii, egzemy, łuszczycy i skór diabetyków. Również dla osób podczas leczenia onkologicznego.

Naturalna kuracja naprawcza opierająca się na kannabidiolu, oleju konopnym i oleju makowym, które naprawiają skórę na 3 poziomach.

Sakura Sensitive Therapy Arkana

Zabieg S.O.S dla skóry wrażliwej.

Wzmacnia naczynia krwionośne i podnosi odporność skór wrażliwych i alergicznych, popękanymi naczynkami i trądzikiem różowatym.

Zabieg jest polecany również po intensywnych zabiegach dermoestetycznych z użyciem kwasów lub dermabrazji, lub nadmiernym opalaniu.

Bardzo delikatny zabieg o skutecznym działaniu łagodzącym stany podrażnienia. Ekstrakt z Sakury (z liści japońskiej wiśni) działa przeciwzapalnie i przeciwalergicznie ze względu na hamowanie uwalniania histaminy.

Sensitive Therapy EstGen

Zabieg oparty na działaniu białek immunomedelujących, czynników wzrostu, substancji bakteriostatycznych.

Zastosowanie unikalnych składników w jednej procedurze zabiegowej pozwala podczas wizyty w gabinecie kosmetycznym złagodzić: stany alergiczne skóry, stany zapalne, egzemę i zmiany trądzikowe, łuszczycę, unormalizować procesy gojenia uszkodzonego naskórka i głebszych uszkodzeń. Zastosowanie preparatu estGen jest w 100% oparte na zachodzeniu procesów wewnątrz naszej skóry.

Microbiom Pro Care Bielenda

Zabieg równoważąco-ochronny dla skóry twarzy.

Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom kosmetycznym ulegają naprawie naturalne funkcje ochronne skóry. Cera jest lepiej nawilżona, następuje złagodzenie podrażnień oraz odbudowa mikrobioty skórnej np. po kuracjach lekami, po opalaniu ale i wynikającej z narażenia na smog i inne zanieczyszczenia powietrza.

Contra Dry Yonelle

Zabieg odżywczy do skóry suchej, podrażnionej. Idealny do skóry przesuszonej, szorstkiej, skłonnej do łuszczenia się, z odczuwalnym dyskomfortem „ściągania” i braku elastyczności.

Regeneruje naskórek, przywracając mu prawidłową strukturę i wzmacniając jego funkcje barierowe. Łagodzi objawy podrażnień, spowodowane np. długotrwałą podróżą, przebywaniem w klimatyzowanych pomieszczeniach lub niekorzystnym działaniem czynników klimatycznych. Zabieg przywraca skórze poczucie komfortu, wygładza, zapewnia jej miękkość w dotyku i elastyczność oraz doskonale nawilża.

Podologia

ul.Armii Krajowej 7 lok 1

1. piętro Budynek Leviatan
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
668 422 575

 


Umów się teraz

Kosmetologia

Kul.Graniczna 49G /1

Nowa Dermatologia

Dąbrowa Górnicza
668 422 575

 recepcja tel 602381789

Umów się teraz