Kosmetologia terapeutyczna

W Naszym gabinecie liczy się jakość zabiegu, która zawsze jest na najwyższym poziomie.

Canabis Therapy Arkana

Wyjątkowo delikatny zabieg naprawczy z Konopii

Przeznaczony dla cer nadreaktywnych, wrażliwych i zestresowanych.

Jest cudownym wsparciem pielęgnacyjnym kuracji dermatologicznych podczas leczenia atopii, egzemy, łuszczycy i skór diabetyków. Również dla osób podczas leczenia onkologicznego.

Naturalna kuracja naprawcza opierająca się na kannabidiolu, oleju konopnym i oleju makowym, które naprawiają skórę na 3 poziomach.

Sakura Sensitive Therapy Arkana

Zabieg S.O.S dla skóry wrażliwej.

Wzmacnia naczynia krwionośne i podnosi odporność skór wrażliwych i alergicznych, popękanymi naczynkami i trądzikiem różowatym.

Zabieg jest polecany również po intensywnych zabiegach dermoestetycznych z użyciem kwasów lub dermabrazji, lub nadmiernym opalaniu.

Bardzo delikatny zabieg o skutecznym działaniu łagodzącym stany podrażnienia. Ekstrakt z Sakury (z liści japońskiej wiśni) działa przeciwzapalnie i przeciwalergicznie ze względu na hamowanie uwalniania histaminy.

Sensitive Therapy EstGen

Zabieg oparty na działaniu białek immunomedelujących, czynników wzrostu, substancji bakteriostatycznych.

Zastosowanie unikalnych składników w jednej procedurze zabiegowej pozwala podczas wizyty w gabinecie kosmetycznym złagodzić: stany alergiczne skóry, stany zapalne, egzemę i zmiany trądzikowe, łuszczycę, unormalizować procesy gojenia uszkodzonego naskórka i głebszych uszkodzeń. Zastosowanie preparatu estGen jest w 100% oparte na zachodzeniu procesów wewnątrz naszej skóry.

Gabinet Kosmetyczny
Bellart

ul.Armii Krajowej 7 lok 1

1. piętro
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
668 422 575


Umów się teraz