Kosmetologia terapeutyczna

Zabiegi dedykowane osobom z aktywnym trądzikiem różowatym, toczniem rumieniowym, atopowym zapaleniem skóry (AZS), łuszczycą, chorobami autoimmunologicznymi, chorym onkologicznie, w ciąży lub w trakcie karmienia piersią.

EstGen Sensitive Therapy

Zabieg oparty na działaniu białek immunomedelujących, czynników wzrostu, substancji bakteriostatycznych.

Zastosowanie unikalnych składników w jednej procedurze zabiegowej pozwala podczas wizyty w gabinecie kosmetycznym złagodzić: stany alergiczne skóry, stany zapalne, egzemę i zmiany trądzikowe, łuszczycę, unormalizować procesy gojenia uszkodzonego naskórka i głebszych uszkodzeń. Zastosowanie preparatu estGen jest w 100% oparte na zachodzeniu procesów wewnątrz naszej skóry.

Canabis Therapy Arkana

Wyjątkowo delikatny zabieg naprawczy z Konopii

Przeznaczony dla cer nadreaktywnych, wrażliwych i zestresowanych.

Jest cudownym wsparciem pielęgnacyjnym kuracji dermatologicznych podczas leczenia atopii, egzemy, łuszczycy i skór diabetyków. Również dla osób podczas leczenia onkologicznego.

Naturalna kuracja naprawcza opierająca się na kannabidiolu, oleju konopnym i oleju makowym, które naprawiają skórę na 3 poziomach.

Microbiom Pro Care Bielenda

Zabieg nawilżająco-ochronny dla skóry twarzy.

Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom kosmetycznym ulegającym naprawie nowe funkcje ochronne skóry. Cera jest lepiej nawilżona, złagodzenie podrażnień oraz odbudowa mikrobioty skórnej np. po kuracjach lekami, po opalaniu ale i wynikającej z ekspertyzy na smog i inne informacje.

Contra Dry Yonelle

Zabieg odżywczy do skóry suchej, podrażnionej. Idealny do skóry przesuszonej, szorstkiej, skłonnej do łuszczenia się, z odczuwalnym dyskomfortem „ściągania” i braku elastyczności.

Regeneruje naskórek, przywracając mu prawidłową strukturę i wzmacniając jego funkcje barierowe. Łagodzi objawy podrażnień, spowodowane np. długotrwałą podróżą, przebywaniem w klimatyzowanych pomieszczeniach lub niekorzystnym działaniem czynników klimatycznych. Zabieg przywraca skórze poczucie komfortu, wygładza, zapewnia jej miękkość w dotyku i elastyczność oraz doskonale nawilża.

Podologia/Kosmetologia

ul.Armii Krajowej 7 lok 1

1. piętro Budynek Leviatan
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
tel. 668 422 575 

 

Umów się teraz

Kosmetologia

Kul.Graniczna 49G /1

Nowa Dermatologia

Dąbrowa Górnicza
tel. 668 422 575


Umów się teraz