Bellart - O nas
Witam serdecznie. Zanim do mnie przyjdziesz i mi zaufasz- musisz mnie poznać.
Nazywam się Joanna Bieniek.
Już ponad pół życia zajmuję się kosmetyką. Moje pierwsze szkolenie z doboru kosmetyków do potrzeb skóry odbyłam w 1996 r. (nie byłam wtedy pełnoletnia) w jednej z marek sprzedaży bezpośredniej. Później były makijaże i samodzielne dokształcanie. Pierwsze pieniądze zarobione dzięki mojej wiedzy i umiejętnościom.
Aż do czasu kiedy to hobby zamieniłam na zawód.
Ukończyła Technikum Kosmetologiczne broniąc pracę na temat "Pielęgnacja skóry męskiej".
Następnie przyszła fascynacja stylizacją i zdobieniem paznokci. Udział w Mistrzostwach stylizacji paznokci a w 2009r zajęłam 2. miejsce w konkursie "Fantasmagorie 2009 Pin Up Girl".
Byłam instruktorem marek "Nfu.Oh" oraz "I-nails" ale zawsze byłam kosmetyczką. Cały czas kształcę się na dodatkowych kursach i kongresach branżowych. Obecnie studiuję w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na studiach licencjackich kierunek Kosmetologia. Moja praca licencjacka będzie dotyczyła Zabiegów mezoterapii mikroigłowej.
Mogę świadomie powiedzieć że Kosmetologia to moja pasja.

Gabinet Kosmetyczny Bellart to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie i pewnie.
Gabinet jest dla Was-byście znalazły odrobinę spokoju i relaksu oraz dla mnie -miejscem gdzie mogę się realizować.
W naszym gabinecie wykonuję szeroką gamę zabiegów na twarz, dłonie i stopy dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Specjalizuję się w zabiegach przeciwzmarszczkowych i na rozszerzone naczynka. Pomagam osobom z problemami hormonalnymi, które dają negatywny wpływ na skórę.

Dysponuję sporym doświadczeniem i spektakularnymi rozwiązaniami.

Dzień po dniu pracuję nad podnoszeniem kwalifikacji i polepszaniem jakości świadczonych usług. Obok tradycyjnych zabiegów proponuję zabiegi nowoczesne, niekoniecznie wykonywane przy użyciu specjalistycznej aparatury,ale wykorzystujące najnowocześniejsze technologie.

Copyright Nazwa.pl