Bellart - Masaż kosmetyczny

Masaż kosmetyczny

Wyjątkowe techniki manualne skutecznie odmładzające wygląd skóry i doskonale relaksujące. Masaże twarzy, szyi, dekoltu i karku opracowane przez specjalistów YONELLE. Pobudzają krążenie, poprawiają elastyczność i ogólna kondycję skóry, ujędrniają, zapobiegają powstawaniu zmarszczek. Mają wybitnie antystresowe, kojące i uspakajające. W połączeniu z właściwą aktywną pielęgnacją stanowią znakomitą terapię anti-aging.

TSUBOKI®- Masaż Punktów Młodości

Masaż gwarantujący naturalny efekt liftingu, działanie przeciwzmarszczkowe, niespotykane doznania i spektakularne odprężenie. TSUBOKI® to kompleksowy masaż wielopoziomowy.
  • Wygładza i ujędrnia skórę oraz poprawia mikrokrążenie podskórne.
  • Poprawia napięcie mięśni oraz możliwość kształtowania owalu twarzy.
  • Daje efekt równowagi całego organizmu.
  • Poprawia usuwanie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii.
Czas masażu ok. 45 min

Masaż Królewski Lift YONELLE


Unikalny masaż pełen kompozycji intensywnie liftingujących chwytów masażu twarzy, szyi i dekoltu. Łączy tradycyjne techniki Dalekiego Wschodu, w tym refleksologii, z elementami współczesnymi.
Królewski Lift YONELLE daje spektekularne uczucie ujędrnienia skóry i zwiększenia jej zawartości. Poprawia owal twarzy, spłyca zmarszczki i bruzdy. Po masażu twarz wygląda niezwykle świeżo i promiennie, zyskuje piękny, zdrowy koloryt. Skóra jest doskonale napięta, jasna i wypoczęta, również ta wrażliwa, delikatna i unaczyniona.

Czas masażu ok. 30 min
Copyright Nazwa.pl