Bellart - KONTAKT

Gabinet Kosmetyczny Bellart

Dbając o Państwa komfort w czasie zabiegów nie odbieram telefonu.
W najbliższej wolnej chwili oddzwaniam
(jeśli numer nie jest zastrzeżony) lub odpisuję.

Godziny otwarcia uzależnione sa od umówionych wcześniej wizyt.

tel: 668 422 575

W celu umówienia dogodnego terminu prosimy o kontakt telefoniczny
lub skorzystanie z formularza internetowego.

Klienci mają możliwośc umawiania się w godzinach 9-21
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest BELLART JOANNA BIENIEK UL.ARMII KRAJOWEJ 7/1 DĄBROWA GÓRNICZA TEL.668422575 E-MAIL BELLART-JOANNA_BIENIEK@O2.PL
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
Copyright Nazwa.pl